Strojník-seřizovač - jednosměnný provoz - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Liberec

Výroba a provoz / Strojník-seřizovač - jednosměnný provoz - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost PRECIOSA, a.s.

Místo pracoviště Sklářská 92, Liberec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 200 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník-seřizovač - jednosměnný provoz - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Sklářská 92, Liberec)

Náplň práce:
* obsluha, seřizování, údržba a řízení chodu výrobních linek
* seřizování linek a kontrola kvality, odstraňování závad
* řešení a odstraňování technických problémů
Požadujeme:
* SO/ÚSO vzdělání, výhodou ve strojírenském nebo elektro oboru
* praxe na jakémkoliv výrobním zařízení výhodou
* technické myšlení, preciznost a smysl pro detail
* komunikativnost
* odpovědný přístup k práci
* ochota učit se novým věcem
* práce v jednosměnném provozu
Nabízíme:
* zaměstnání v prestižní společnosti s dlouhodobou perspektivou
* zajímavou a pestrou práci
* dobré platové ohodnocení
* kvalitní zaškolení od zkušených kolegů
* profesní rozvoj
* zaměstnanecké výhody, bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, dotované stravování, rekreační zařízení, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění atd.)
* možnost ubytování na podnikové ubytovně
* náborový příspěvek 20.000,- Kč - tento příspěvek bude zaměstnanci poskytnut po uplynutí 6-ti měsíců trvání pracovního poměru, pokud zaměstnanec úspěšně ukončí adaptaci a pokud lze předpokládat, že zaměstnanec bude v pracovním poměru k zaměstnavateli pokračovat
* Nástup: dle dohody
* Místo výkonu práce: Liberec - Minkovice
Kontakt:
Preciosa, a.s.
Ing. Pavla Řezníčková
Tel.: 737220157

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Ubytování

Informace o společnosti PRECIOSA, a.s.

PRECIOSA, a.s.
Sklářská 92
Liberec
46312
IČO: 12556
aktualizováno před více než 2 roky