Strojník / strojnice na koupališti a zimním stadionu - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci, Třebechovice pod Orebem

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Strojník / strojnice na koupališti a zimním stadionu - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Společnost Technické služby Třebechovice pod Orebem

Místo pracoviště Heldovo náměstí 528, Třebechovice pod Orebem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník / strojnice na koupališti a zimním stadionu - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci (Heldovo náměstí 528, Třebechovice pod Orebem)

- Náplň práce: obsluha technologických zařízení na zimním stadionu a na koupališti, údržba a běžné opravy v rámci areálu koupaliště a zimního stadionu
- Požadujeme: ŘP sk. B, výhodou jsou ŘP sk. CC, D, E, T
- Nabízíme: příspěvek na stravování
V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti Technické služby Třebechovice pod Orebem

Technické služby Třebechovice pod Orebem
Heldovo náměstí 528
Třebechovice pod Orebem
50346
IČO: 68212135
aktualizováno před více než 2 roky