Strojník, strojnice, obsluha na betonárně česká lípa - obsluha strojů a zařízení na betonové výrobky,

Výroba a provoz / Strojník, strojnice, obsluha na betonárně česká lípa - obsluha strojů a zařízení na betonové výrobky

Společnost FRISCHBETON s.r.o.

Místo pracoviště FRISCHBETON s.r.o. - areál Real-Invest CL
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník, strojnice, obsluha na betonárně česká lípa - obsluha strojů a zařízení na betonové výrobky (FRISCHBETON s.r.o. - areál Real-Invest CL)

Požadavky:
- SŠ vzdělání technického směru nebo vyučení technického směru
- řidičský průkaz skupiny B nutný, C nebo T výhodou
- strojnický průkaz výhodou (čelní kolejové nakladače, popř. betonárny)
- základní uživatelská znalost práce na PC
- fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav,
- aktivní přístup k plnění úkolů, svědomitost, bezúhonnost.
Náplň práce:
- zajišťování činnosti související s výrobou betonu
- zajišťování logistiky dopravy
- komunikace se zákazníky a dodavateli
- správa písemné dokumentace
Nabízíme:
- stravenkový paušál, týden dodatkové dovolené

První kontakt pouze emailem.

Požadavky

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti FRISCHBETON s.r.o.

FRISCHBETON s.r.o.

IČO: 40743187
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Strojník, strojnice, obsluha na betonárně česká lípa - obsluha strojů a zařízení na betonové výrobky

FRISCHBETON s.r.o. - areál Real-Invest CL