Strojník/strojnice - obsluha zemních a příbuzných strojů - obsluha zemních a příbuzných strojů, Litoměřice

Stavebnictví, Výroba a provoz, Doprava / Strojník/strojnice - obsluha zemních a příbuzných strojů - obsluha zemních a příbuzných strojů

Společnost Gardenline s.r.o.

Místo pracoviště Na Vinici 948, Litoměřice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 26 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník/strojnice - obsluha zemních a příbuzných strojů - obsluha zemních a příbuzných strojů (Na Vinici 948, Litoměřice)

mzda dle vzdělání, praxe od 20.000 Kč do 29.000 Kč
náplň práce:
- údržba a výstavba komunikací
- drobné stavby
- rekonstrukce a úpravy parků, cyklostezek, ap.
Práce je i mimo okres v České republice.
Zajišťujeme dopravu, nebo ubytování a nabízíme finanční růst, zázemí stabilní České společnosti, finanční ohodnocení dle zkušeností a odvedené práce.
Požadujeme: manuální zručnost, aktivní přístup, časovou flexibilitu.
Praxe nebo znalost v oboru vítána.

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky, e-mailem nebo osobně v úterý mezi 9 - 10 hodinou.

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování
  • Jízdní výhody

Informace o společnosti Gardenline s.r.o.

Gardenline s.r.o.
Na Vinici 948
Litoměřice
41201
IČO: 27263827
aktualizováno před 14 dny

Odpověď na pracovní pozici Strojník/strojnice - obsluha zemních a příbuzných strojů - obsluha zemních a příbuzných strojů

Na Vinici 948 948
Litoměřice