Strojník / strojnice - topič / topička - obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv), Valdice

Výroba a provoz / Strojník / strojnice - topič / topička - obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv)

Společnost Vězeňská služba České republiky

Místo pracoviště nám. Míru 55, Valdice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 130 - 27 510 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník / strojnice - topič / topička - obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv) (nám. Míru 55, Valdice)

Požadujeme: střední vzdělání s výučním listem, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, topičský průkaz pro středotlaké parní kotle výhodou.
Platové podmínky: 5. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění a v závislosti na dosažené praxi + zvláštní příplatek.
Náplň práce: obsluha středotlaké parní kotelny a nízkotlaké teplovodní kotelny.
Nástup možný dle dohody.
Výhody:
200 hodin dovolené, 5 dnů indispozičního volna,
benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb,
bezplatné využití tělocvičny, posilovny, sauny, JUDO-sálu v objektu věznice, využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice

Informace o společnosti Vězeňská služba České republiky

Vězeňská služba České republiky
nám. Míru 55
Valdice
50711
IČO: 212423
aktualizováno před 2 měsíci