Strojník (strojník bagru, strojník dvoucestných vozidel) - ostatní strojvedoucí, Česká Třebová

Doprava / Strojník (strojník bagru, strojník dvoucestných vozidel) - ostatní strojvedoucí

Společnost Pirell s.r.o.

Místo pracoviště Husova 690, Česká Třebová
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 - 70 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník (strojník bagru, strojník dvoucestných vozidel) - ostatní strojvedoucí (Husova 690, Česká Třebová)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha speciálních strojů a zařízení pro práci na železničním spodku a svršku nebo tramvajových drahách.
POŽADUJEME:
- vyučení v technickém oboru vítáno
- řidičské oprávnění sk. B (C, T výhodou)
NABÍZÍME:
- zajímavé měsíční ohodnocení
- získání strojního průkazu, zajištění potřebné certifikace a vzdělání v oboru v hodnotě až 250 000 Kč
- profesní růst
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
- náborový příspěvek 25 000 Kč, který Vám vyplatíme během prvního roku
- služební telefon, služební automobil
KONTAKT: telefonicky 7 - 15 hodin nebo e-mailem

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Pirell s.r.o.

Pirell s.r.o.
Husova 690
Česká Třebová
56002
IČO: 5938406
aktualizováno před 22 dny

Odpověď na pracovní pozici Strojník (strojník bagru, strojník dvoucestných vozidel) - ostatní strojvedoucí

Husova 690 690