Strojník-topič - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor, Ostrov

Výroba a provoz / Strojník-topič - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Společnost Vězeňská služba České republiky

Místo pracoviště Vykmanov 22, Ostrov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník-topič - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor (Vykmanov 22, Ostrov)

Kontakt: Tereza Oláh Grossmannová Bc., tel.: 353 240 622, e-mail:
Prac.doba: 6:30 - 15.00 h.
Věznice Ostrov přijme do pracovního poměru Strojníka-topiče. Nabízíme perspektivní a stabilní
zaměstnání přátelského zázemí a v neposlední řadě pravidelného měsíčního příjmu s mnoho
výhodami.
Očekáváme
- občan České republiky starší 18 let,
- trestní bezúhonnost,
- praxe v oboru výhodou – odborná způsobilost k obsluze nízkotlakých kotlů
náplň
- provádí obsluhu instalovaných teplovodních kotlů a dalších zařízení na všech kotelnách
areálu věznice podle platných státních norem
- po zapracování možnost přiznání osobního příplatku dle NV č. 341/2017 Sb.,
možnost odměn,
- pracovní poměr na plný úvazek,
- 200 hodin řádné dovolené + 40 hodin indispozičního volna,
- možnost zvyšování kvalifikace,
- možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního
zařízení a posilovny věznice,
- benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování,
rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné
půjčky.

Informace o společnosti Vězeňská služba České republiky

Vězeňská služba České republiky
Vykmanov 22
Ostrov
36301
IČO: 212423
aktualizováno před asi 2 měsíci