Švadlena, šička, krejčí - obsluha šicích a vyšívacích strojů, Svitavy

Výroba a provoz / Švadlena, šička, krejčí - obsluha šicích a vyšívacích strojů

Společnost ELSA´S TEXTILE s.r.o.

Místo pracoviště Kapitána Jaroše 49, Svitavy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 500 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Švadlena, šička, krejčí - obsluha šicích a vyšívacích strojů (Kapitána Jaroše 49, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: Co u nás budeš dělat? Šití dresů a sportovního oblečení v prosperující společnosti
POŽADAVKY: Jaké máš mít dovednosti? Praxe 2 roky na obdobné pozici nebo vyučení v oboru
NABÍZÍME: Jaké benefity tě při práci čekají? Jednosměnný pracovní režim, motivující mzdové ohodnocení, pravidelné odměny, zázemí stabilní společnosti, příjemný kolektiv, 5 dnů extra dovolené navíc, zaměstnanecké slevy na výrobky, firemní tarif, stravenkový paušál 100Kč/den
KONTAKT: první kontakt pouze telefonicky (8-14 hod) nebo přes email, sídlo společnosti se nachází v obci Rousínov, ve Svitavách je pouze šicí dílna. Osobní schůzku je třeba domluvit si předem.

Informace o společnosti ELSA´S TEXTILE s.r.o.

ELSA´S TEXTILE s.r.o.
Kapitána Jaroše 49
Svitavy
56802
IČO: 2323095
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Švadlena, šička, krejčí - obsluha šicích a vyšívacích strojů

Kapitána Jaroše 49 49
Svitavy