Švadlena, šička - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech, Hustopeče

Výroba a provoz / Švadlena, šička - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost ELSA´S TEXTILE s.r.o.

Místo pracoviště Šafaříkova 1288, Hustopeče
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 111 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Švadlena, šička - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech (Šafaříkova 1288, Hustopeče)

24.11.2021/ Zabýváme se výrobou sportovního oblečení
NÁPLŇ PRÁCE: šití sportovního oblečení
POŽADAVKY: praxe 2 roky na obdobné pozici nebo vyučení v oboru
NABÍZÍME: pracovní doba 6:00-14:30 hod., k základní mzdě pravidelné odměny, nástup možný ihned, smlouva na dobu neurčitou, příspěvek na stravování (stravenky), zvýhodněný mobilní tarif, 5 dní dovolené navíc, 1x měsíčně poukázka na masáž, sleva na firemní produkty, životní pojištění.
KONTAKT: první kontakt pouze telefonicky nebo přes email, sídlo společnosti se nachází v obci Rousínov, v Hustopečích je pouze šicí dílna.

Informace o společnosti ELSA´S TEXTILE s.r.o.

ELSA´S TEXTILE s.r.o.
Šafaříkova 1288
Hustopeče
69301
IČO: 2323095
aktualizováno před více než 2 roky