Švadlena v technickém krejčovství - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech, Plzeň

Výroba a provoz / Švadlena v technickém krejčovství - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost KÖNIG - SURF, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Těšínská 14, Plzeň
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 100 - 135 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Švadlena v technickém krejčovství - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech (Těšínská 14, Plzeň)

Popis práce
Zajímavá a rozličná práce u které je vidět výsledek. Zakládáme si na přesnosti a kvalitě našich výrobků. Jde o tvorbu a šití obalů na lyže, snowboardy, surfy, lodě, sluneční stínidla a tepelné izolace obytných vozidel.

Náplň práce šička:
Šije podle vzoru s dohledem mistrové

Požadujeme
Zkušenost se šitím, ochotu se učit, zodpovědnost, spolehlivost, preciznost

Nabízíme
Práci v malém kolektivu v rodinné firmě
HPP nebo DPČ nebo DPP
Odpovídající mzdu a motivační systém odměňování
Zaměstnanecké slevy na zboží a služby

Odměňování pozice šička:
hodinová sazba: 100 - 135 Kč/ hod.

Na jaké benefity má šička nárok:
4 týdny dovolené
1 sick day po odpracování šesti měsíců
odměna za loajalitu - po odpracovaném roce - stravenky
nákup zboží a služeb se zaměstnaneckou slevou - ve výši 50%

Pracovní doba:
možnost pohyblivé pracovní doby
možnost zkráceného úvazku 30 hod/týden

Místo výkonu práce:
Těšínská 14, Plzeň - Doubravka
V případě zájmu volejte 377 262 180 nebo pište na

Informace o společnosti KÖNIG - SURF, s.r.o.

KÖNIG - SURF, s.r.o.
Těšínská 14
Plzeň

IČO: 25208730
aktualizováno před více než 2 roky