Svářeč nerezu - svářeči, řezači plamenem a páječi, Ledeč nad Sázavou

Svářeč nerezu - svářeči, řezači plamenem a páječi

Společnost SCHÄFER - SUDEX s.r.o.

Místo pracoviště Podolí 5, Ledeč nad Sázavou
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeč nerezu - svářeči, řezači plamenem a páječi (Podolí 5, Ledeč nad Sázavou)

Náplň práce
– Ruční nebo robotické sváření kontejnerů středního objemu pro farmaceutický, chemický, potravinářský průmysl
– Práce s nejmodernější technologií

Požadujeme
– Spolehlivost, pečlivost a zručnost
– Zkušenost se svařováním nerezového materiálu
– Aktivní certifikace není podmínkou = zdarma zajistíme

Nabízíme
Mzda: 40–60 000 Kč

Co vám ještě nabízíme, najdete v zaměstnaneckém programu na webu.

Informace o společnosti SCHÄFER - SUDEX s.r.o.

SCHÄFER - SUDEX s.r.o.
Podolí 5
Ledeč nad Sázavou
584 01
IČO: 60912278
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Svářeč nerezu - svářeči, řezači plamenem a páječi