Svářeč - strojní zámečník / svářečka - strojní zámečnice - svářeči, Nové Město nad Metují

Výroba a provoz / Svářeč - strojní zámečník / svářečka - strojní zámečnice - svářeči

Společnost ZBA Ferokov s.r.o.

Místo pracoviště Gen. Klapálka 158, Nové Město nad Metují
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeč - strojní zámečník / svářečka - strojní zámečnice - svářeči (Gen. Klapálka 158, Nové Město nad Metují)

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.
Základní hrubá měsíční mzda OD 25.000 Kč DO - dle dohody a zkušeností.

Náplň práce: provádění svař. prací dle výkresové dokumentace, zámečnické práce.

Požadavky: technické vzdělání; znalost výkresové dokumentace; samostatnost, zodpovědnost, technické myšlení; výhodou - evropské zkoušky el. oblouk, CO2, TIG, obsluha vysokozdvižného vozíku, obsluha jeřábu (5t), řidičský průkaz sk. B. Pokud uchazeč nevlastní svářečský průkaz, zaměstnavatel zajistí potřebné zkoušky či doškolení.

Zaměstnanecké výhody: stálá práce ve stabilním rodinném prostředí, mimořádné odměny, nadstandardní ohodnocení v závislosti na kvalitě odvedené práce, pohodový a přátelský kolektiv, služební mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu s možností stravování přímo ve firmě, podpora a zajištění dalšího vzdělávání s možností rozšíření kvalifikace.

Kontakt - Bc. Kubečková Jitka, tel.: 607 913 024 (od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: (pro zaslání životopisu).

Požadavky

  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ZBA Ferokov s.r.o.

ZBA Ferokov s.r.o.
Gen. Klapálka 158
Nové Město nad Metují
54901
IČO: 45195455
aktualizováno před 24 dny

Odpověď na pracovní pozici Svářeč - strojní zámečník / svářečka - strojní zámečnice - svářeči