Svářeč - svářeči, Blatná

Výroba a provoz / Svářeč - svářeči

Společnost LEIFHEIT s.r.o.

Místo pracoviště Sádlov 1300, Blatná
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 560 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeč - svářeči (Sádlov 1300, Blatná)

TERMÍN SCHŮZEK POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ NEBO EMAILOVÉ DOMLUVĚ !!!
POŽADAVKY: zručnost, přesnost, spolehlivost, částečná praxe se svařováním výhodou ne však podmínkou, průkaz svářeče a nebo proškolení k svařování zabezpečíme
Náplň práce: nabízíme jednoduché bodové svařování a nebo svařování na poloautomatických linkách
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: k základní mzdě navíc: měsíční bonus až do výše 1.100,-, osobní příplatky, zákonné příplatky, garance stabilního zaměstnání, garance každoročního platového růstu, 13. mzda, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, poukázky na nákup čistících a pracích prostředků, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1.roce prac.poměru, 5 týdnů dovolené , odměny při osobních a pracovních výročích, možnost vzdělávání
KONTAKT: osobně, e-mailem nebo telefonicky v době od 7:00-14.00 hod., Hasalová Jana, tel.: 383411420, 725730657, e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti LEIFHEIT s.r.o.

LEIFHEIT s.r.o.
Sádlov 1300
Blatná
38801
IČO: 62497880
aktualizováno před 4 měsíci