Svářeč - svářeči, Kopřivnice

Výroba a provoz / Svářeč - svářeči

Společnost KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o.

Místo pracoviště Mniší 230, Kopřivnice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeč - svářeči (Mniší 230, Kopřivnice)

z: 18.5.2021, a: 11.3.2022
Náplň práce:
Svařování dle technologického postupu a platných norem
Dodržování bezpečnostních předpisů
Skládání a kompletace některých dílců sestav
Součástí práce je i vizuální kontrola svárů včetně měření
Různorodá práce - svařování různorodou technikou, kusová i sériová výroba, příprava materiálu, zámečnické práce

Požadavky:
Platné svářečské oprávnění MIG
Samostatná práce dle výkresové dokumentace
Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
Svařování TIG výhodou

Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
Moderní zázemí a přátelský kolektiv, příležitost prosazovat vlastní nápady
Benefitní karty nabíjené čtvrtletně po 1 roce odpracované doby ve firmě Kovok Kopřivnice
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1 roce odpracované doby ve firmě Kovok Kopřivnice, mimořádné kvartální odměny, pololetní odměny dle hospodářského výsledku
Možnost vzdělávání a profesního růstu, odměny za Kaizen - zlepšovací nápady
Příspěvek na stravování, firemní večírky a různé akce
Bezproblémové parkování v areálu firmy

Info.: na tel.: 602 646 775, po-pá od 6:30 - 14:30 hod., e-mail:

Informace o společnosti KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o.

KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o.
Mniší 230
Kopřivnice
74221
IČO: 27792749
aktualizováno před asi 2 roky