Svářeč - svářeči, Přehýšov

Výroba a provoz / Svářeč - svářeči

Společnost Faiveley Transport Plzeň s.r.o.

Místo pracoviště Přehýšov 251, Přehýšov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeč - svářeči (Přehýšov 251, Přehýšov)

Náplň práce: svařování hliníkových a nerezových dílů klimatizačních jednotek.
Zkušenost se svařováním hliníku a nerezové oceli a čtení technické dokumentace je výhodou.
Nabízíme - 5 týdnů dovolená, 4 sickday, penzijní připojištění, stravenkový paušák, flexipasy, vánoční bonus, odměny za pracovní výročí a darování krve, docházkový bonus
První kontakt e-mailem či telefonicky 9 - 15h

Informace o společnosti Faiveley Transport Plzeň s.r.o.

Faiveley Transport Plzeň s.r.o.
Přehýšov 251
Přehýšov

IČO: 26364450
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Svářeč - svářeči

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Přehýšov 251 251
Přehýšov