Svářeč / svářečka tig - 1 směna - svářeči, Hlízov

Výroba a provoz / Svářeč / svářečka tig - 1 směna - svářeči

Společnost SV metal spol. s r.o.

Místo pracoviště Hlízov 231, Hlízov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 140 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeč / svářečka tig - 1 směna - svářeči (Hlízov 231, Hlízov)

Náplň práce:
- příprava a sváření dílů metodou TIG dle zadání výkresové dokumentace.

Požadavky:
- praktická znalost sváření metodou TIG = nutná praxe.
- orientace ve výkresové dokumentaci nutná.
- vzdělání technického směru velkou výhodou.
- pečlivost, preciznost, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost za výsledek.

Nabízíme:
- jednosměnný provoz, pravidelná pracovní doba 06:00-14:00 hod., volné víkendy.
- odměny za kvalitu a bonusy za produktivitu.
- rozmanitá práce na zakázkové kusové výrobě, možnost profesního růstu a zdokonalení v oboru.
- přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy, slušné a férové jednání.
- neformální atmosféra na pracovišti.
- absolventy rádi zaučíme.

V případě zájmů posílejte životopisy na i s názvem pozice nebo volejte na tel. 778 477 089

Informace o společnosti SV metal spol. s r.o.

SV metal spol. s r.o.
Hlízov 231
Hlízov
28532
IČO: 25257366
aktualizováno před více než rokem