Svářeč tig - svářeči, Řetová

Výroba a provoz / Svářeč tig - svářeči

Společnost ARMAT spol. s r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Řetová 82, Řetová
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeč tig - svářeči (Řetová 82, Řetová)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
NÁPLŇ PRÁCE: SVAŘOVÁNÍ NEREZOVÝCH DÍLCŮ TIG METODOU, ZABRUŠOVÁNÍ SVÁRŮ, KONEČNÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA DÍLŮ BROUŠENÍM APOD.
POŽADUJEME:
- MINIMÁLNĚ STŘEDOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ-VYUČEN
- PRAXE V OBORU
- SAMOSTATNOST, PEČLIVOST, ZODPOVĚDNOST, DOBRÉ KOMUNIKAČNÍ SCHOPNOSTI A PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ
NABÍZÍME: PRÁCI V ZAVEDENÉM SPOLEČNOSTI S VÍCE JAK 25-TI LETOU PŮSOBNOSTÍ, PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ, POLOLETNÍ ODMĚNY A DALŠÍ VÝHODY
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti ARMAT spol. s r.o.

ARMAT spol. s r.o.
Řetová 82
Řetová
56141
IČO: 60917253
aktualizováno před více než 2 roky