Svářeč, zámečník - výroba ocelových konstrukcí - montéři kovových konstrukcí, Dětřichov

Výroba a provoz / Svářeč, zámečník - výroba ocelových konstrukcí - montéři kovových konstrukcí

Společnost POLAK CZ s.r.o.

Místo pracoviště Dětřichov 125, Dětřichov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeč, zámečník - výroba ocelových konstrukcí - montéři kovových konstrukcí (Dětřichov 125, Dětřichov)

NÁPLŇ PRÁCE: svařování a zámečnické práce
POŽADAVKY: samostatnost, přesnost, zodpovědnost, manuální zručnost, technické myšlení, dobrý fyzický stav
NABÍZÍME: práce v prostředí s moderními technologiemi, měsíční a roční odměny, odměny za zlepšovací návrhy a za zaučení nováčků, podnikové stravování, příspěvky k jubileu a významným životním událostem, zábavné a sportovní akce
KONTAKT: telefonicky po - pá 9-16 hod, e-mailem

Informace o společnosti POLAK CZ s.r.o.

POLAK CZ s.r.o.
Dětřichov 125
Dětřichov
56802
IČO: 27505880
aktualizováno před asi 2 roky