Svářeči, Česká Lípa

Výroba a provoz / Svářeči

Společnost ALSTOM Czech Republic a.s.

Místo pracoviště Svatopluka Čecha 1205, Česká Lípa
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 31 871 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeči (Svatopluka Čecha 1205, Česká Lípa)

Požadujeme:
- platný svářecí průkaz výhodou, výhodou zkouška dle EN ISO 9606-1 / 287-1, metoda 135
- úspěšné vykonání vstupního testu
- zdravotní způsobilost
Pracovní náplň
- svařování kovů, úprava a sestavování částí svařenců do celků, příprava pro svařování, jejich
spojování stehováním a úprava svárů broušením
- seřizování, ošetřování a údržba svařovacích zařízení
- čtení a používání výkresové dokumentace
Nabízíme
- Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
- Možnost dalšího profesního růstu
- Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
- Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny (resp. změny k lepšímu)
- Roční výkonnostní odměnu
- Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
- Dotované závodní stravování
- Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
- Sportovní a kulturní aktivity
- Zvýhodněné mobilní tarify
První kontakt emailem.
Pozice je vhodná i pro cizince.

Informace o společnosti ALSTOM Czech Republic a.s.

ALSTOM Czech Republic a.s.
Svatopluka Čecha 1205
Česká Lípa
47001
IČO: 49902083
aktualizováno před 18 dny

Odpověď na pracovní pozici Svářeči

Svatopluka Čecha 1205 1205
Česká Lípa