Svářeči, Zlín

Výroba a provoz / Svářeči

Společnost ZPS - MECHANIKA, a. s.

Místo pracoviště třída 3. května 1180, Zlín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 190 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeči (třída 3. května 1180, Zlín)

Nástup dle domluvy - Pracovní úvazek na dobu určitou

Požadavky:
vzdělání se zaměřením na strojírenství, SOU, SŠ
znalost výkresové dokumentace
svářečskou zkoušku, praxe v oboru výhodou
samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost
schopnost týmové práce
Náplň práce:
svařování, skládání svařenců dle výkresové dokumentace
čtení a použití technických podkladů
Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení
měsíční odměny
možnost práce přesčas
jednosměnný provoz
závodní stravování, příspěvek až téměř 100%
další zaměstnanecké benefity (doporuč a profituj) a další

Informace o společnosti ZPS - MECHANIKA, a. s.

ZPS - MECHANIKA, a. s.
třída 3. května 1180
Zlín
76302
IČO: 26923351
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Svářeči