Svářeči, Brno

Výroba a provoz / Svářeči

Společnost IVEP, a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Vídeňská 137, Brno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeči (Vídeňská 137, Brno)

Pro rozšiřující se výrobu hledáme kolegu na pozici svářeče.

Náplň práce:
- svařování dílců a úprava svárů (ocel, nerez)
- broušení
- zakázková výroba
- pomocné režijní práce ve výrobě dílců přístrojů
- úklid svého pracoviště

Požadavky:
- vzdělání SOU/SŠ strojírenské
- platný svářečský průkaz velkou výhodou (ZK 135 1.1, ZK 135 8, ZK 141 1.1)
- praxe nutná
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- orientace ve výkresové dokumentaci
- komunikativnost - vždy oceníme nový nápad nebo návrh na zlepšení

Nabízíme:
- práci na HPP (OSVČ bohužel není možné) - jednosměnný provoz, zkrácená pracovní doba 7,5 hod
- nástup dle dohody
- penzijní připojištění
- zvýhodněnou Multisportkartu
- zázemí dobrého kolektivu ve společnosti s dlouholetou tradicí

Zaměstnanecké výhody:
Multisport karta, zkrácená pracovní doba (7,5 hod), jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, jazyk. kurzy

Informace o společnosti IVEP, a.s.

IVEP, a.s.
Vídeňská 137
Brno
61900
IČO: 566993
aktualizováno před 6 měsíci