Svářeči/páječi ve výrobě - pomocní dělníci ve výrobě, Mělník

Výroba a provoz / Svářeči/páječi ve výrobě - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost PATRON Bohemia a.s.

Místo pracoviště Českolipská 3419, Mělník
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeči/páječi ve výrobě - pomocní dělníci ve výrobě (Českolipská 3419, Mělník)

Rozšiřujeme výrobní a prodejní aktivity !!

Náplň práce: výroba dílů a komponent pro dětské kočárky, kočárky pro hendikepované děti a doplňkové příslušenství ke kočárkům, jedná se o kusovou a malosériovou výrobu, práce v jednosměnném provozu.

Profesní zaměření a vlastnosti: vyučen v oboru nebo obdobné pozici, manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost číst technologické postupy, spolehlivost, pečlivost, chuť učit se nové věci, zkušenost s prací v oboru výhodou, nikoliv podmínkou, nezaučené zaučíme, nástup možný ihned.

Nabízíme: Zvyšování mezd každý rok, příplatky za práci přesčas, stravenky/závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, zdravotní volno/sick days, pracovní oděvy + obuv.
Kontakt: telefonicky 6:00-14:30, životopisy zasílejte e-mailem

Informace o společnosti PATRON Bohemia a.s.

PATRON Bohemia a.s.
Českolipská 3419
Mělník
27601
IČO: 61676314
aktualizováno před více než rokem