Svářeči (zamk, progr kz) - svářeči, Sviadnov

Výroba a provoz / Svářeči (zamk, progr kz) - svářeči

Společnost Huisman Konstrukce, s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 289, Sviadnov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeči (zamk, progr kz) - svářeči (Nádražní 289, Sviadnov)

A02 z:24/2/2022 (ZamK, progr KZ)
Náplň práce:
- provádět svářečské práce a činnosti na základě pokynů mistra dle technické dokumentace
- zodpovídat za kvalitu provedení svářečských prací, dodržování technologických postupů, dodržovat pracovní instrukce a BOZP pokyny.
Požadujeme:
- státní zkoušku svářeče - metoda 135
- certifikát svářeče
- praxi na pozici svářeče min. 1 rok.
Nabízíme:
- podnikové stravování, dovolenou navíc.
Kontakt telefonicky, emailem.

Informace o společnosti Huisman Konstrukce, s.r.o.

Huisman Konstrukce, s.r.o.
Nádražní 289
Sviadnov
73925
IČO: 25370545
aktualizováno před asi 2 roky