Systémový administrátor - technici počítačových sítí a systémů, Plzeň

Informační technologie / Systémový administrátor - technici počítačových sítí a systémů

Společnost OCC, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Lidická 198, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 35 000 - 65 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Systémový administrátor - technici počítačových sítí a systémů (Lidická 198, Plzeň)

Požadujeme: Spolehlivost, flexibilita, samostatnost, aktivní znalost AJ, řidičský průkaz sk. B, vynikající znalost HW, administrace OS Windows, TPC/IP, znalost OS Linux, SQL, PHP či zkušenosti s realizací sítí LAN/WAN výhodou
Pracovní náplň: Správa IS, databáze, zajišťování podpory a servisu zákazníkům, realizace IT projektů
Nabízíme: perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě, příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, firemní notebook, mobilní telefon, automobil
Možnost doškolovacích kurzů k rozšíření specializace
Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, neomezená dovolená, služební automobil, PC, telefon

Informace o společnosti OCC, s.r.o.

OCC, s.r.o.
Lidická 198
Plzeň
32300
IČO: 27970922
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Systémový administrátor - technici počítačových sítí a systémů

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
OCC, s.r.o.
Lidická 198 198
Plzeň