Technici kompletace a montáže - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení, Praha

Výroba a provoz / Technici kompletace a montáže - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Společnost NETTO Electronics s.r.o.

Místo pracoviště Malešická 2777, Praha
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technici kompletace a montáže - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení (Malešická 2777, Praha)

Palová Veronika, tel.: 271001850, e-mail:
Co budete dělat?
- Kompletovat váhy a vážicí systémy
- Vyskladňovat a připravovat zboží k expedici
- Pracovat se špičkovou technologií

Co nabízíme:
- Stabilní čistou a různorodou práci samostatně i v týmu
- Platové ohodnocení odpovídající kvalitě a výkonu
- Možnost odborného růstu
- Odpovídající platové hodnocení (HPP; fixní plat; bonusy)

Co očekáváme?
- Střední odborné vzdělání, nejlépe elektro s maturitou
- Vyhláška 50 výhodou
- Spolehlivost a schopnost dotáhnout věci do konce
- Ochotu učit se nové věci
- Řidičský průkaz výhodou

Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, možnost vlastní organizace práce, fixní plat, bonusy, flexibilní pracovní doba

Informace o společnosti NETTO Electronics s.r.o.

NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 2777
Praha
13000
IČO: 45311927
aktualizováno před 18 dny

Odpověď na pracovní pozici Technici kompletace a montáže - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení