Technická podpora výroby a obchodu - strojírenští technici, Bylany

Výroba a provoz / Technická podpora výroby a obchodu - strojírenští technici

Společnost M - STROJÍRNY a.s.

Místo pracoviště Bylany 154, Bylany
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technická podpora výroby a obchodu - strojírenští technici (Bylany 154, Bylany)

Místo výkonu práce: Bylany
Náplň práce: příprava kalkulací do nabídek, vydávání technické dokumentace do výroby, příprava pracovních postupů, příprava dokumentace kvality pro jednotlivé zakázky, příprava podkladů pro objednání materiálu a subdodávek, kontrola kvality výroby
Požadujeme: SŠ nejlépe technického zaměření, aktivní znalost práce na PC - MS Word, Excel, řidičský průkaz skup. B, aktivní přístup k práci, samostatnost, pečlivost
Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, odpovědnou práci s možností seberealizace
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: dotované stravování

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

Informace o společnosti M - STROJÍRNY a.s.

M - STROJÍRNY a.s.
Bylany 154
Bylany
53801
IČO: 46505016
aktualizováno před více než rokem