Technická příprava výroby - tpv - technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech, Slavkov pod Hostýnem

Výroba a provoz / Technická příprava výroby - tpv - technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Společnost UNAR s.r.o.

Místo pracoviště Slavkov pod Hostýnem 195, Slavkov pod Hostýnem
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technická příprava výroby - tpv - technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech (Slavkov pod Hostýnem 195, Slavkov pod Hostýnem)

pracoviště Slavkov pod Hostýnem
- Náplň práce: Administrativní zpracování nových obchodních případů (výroba zdravotních matrací a lamelových roštů), Evidence a plánování výrobních zakázek, Komunikace s dodavateli, Kalkulace, normování výroby, Konstrukce vyráběných dílců v PC
- Požadavky: Praxe v TPV výrobní organizace ideálně nábytkářský obor, Dobrá znalost práce s PC, MS Office, včetně práce s Exellem, Znalost německého nebo anglického jazyka (výhodou základy druhého jazyka), Schopnost komunikace po telefonu, Samostatnost, flexibilita, trpělivost, Komunikační schopnosti, Schopnost práce ve stresu, schopnost logického uvažování
- Nabízíme: nástupní hrubá mzda 30.000 Kč, po zapracování 40.000 Kč, nástup možný ihned
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail:
Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Požadavky

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta

Informace o společnosti UNAR s.r.o.

UNAR s.r.o.
Slavkov pod Hostýnem 195
Slavkov pod Hostýnem
76861
IČO: 29192510
www.matrace-unar.cz
aktualizováno před 13 dny

Odpověď na pracovní pozici Technická příprava výroby - tpv - technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech