Technicko administrativní pracovník/nice - všeobecní administrativní pracovníci, Ústí nad Orlicí

Administrativa / Technicko administrativní pracovník/nice - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost STAVORECYKLA s.r.o.

Místo pracoviště Třebovská 116, Ústí nad Orlicí
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 24 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technicko administrativní pracovník/nice - všeobecní administrativní pracovníci (Třebovská 116, Ústí nad Orlicí)

NÁPLŇ PRÁCE:
- vedení agendy ve stavební firmě
POŽADUJEME:
- základní, technická zdatnost (práce s databázemi)
- administrativní zdatnost (PC, internet)
- komunikační dovednosti i po telefonu, příjemné vystupování, systematičnost, emoční stabilita a pracovitost (empatie, loajalita)
NABÍZÍME:
- stravenkový paušál
- možnost osobního i profesního rozvoje
KONTAKT: telefonicky 8 - 15 nebo e-mailem

Informace o společnosti STAVORECYKLA s.r.o.

STAVORECYKLA s.r.o.
Třebovská 116
Ústí nad Orlicí
56203
IČO: 28776411
aktualizováno před asi rokem