Technicko hospodářský pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci, Třebíč

Administrativa / Technicko hospodářský pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost SOLARHUNTER s.r.o.

Místo pracoviště Sadová 829, Třebíč
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technicko hospodářský pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci (Sadová 829, Třebíč)

Místo výkonu práce Sadová 829/1, Třebíč.

Pracovní náplň :
• Administrace zakázek
• Komunikace se zákazníky
• Spolupráce s týmem, koordinace toku informací, plánovaní
• Práce v informačním systému, plnění operativních úkolů, samostatné plnění úkolů

Požadavky :
• SŠ + zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
• Schopnost nacházet rychlá a efektivní řešení, samostatnost
• Organizační schopnosti, flexibilita, řidičský průkaz skupiny B
• Nástup ihned

Zaměstnanecké výhody: Pracovní smlouva na dobu neurčitou, firemní benefity, mladý kolektiv, příjemné prostředí

Hrubá měsíční mzda 28.000,- Kč +prémie + fir. benefity

První kontakt e-mailem -

Informace o společnosti SOLARHUNTER s.r.o.

SOLARHUNTER s.r.o.
Sadová 829
Třebíč
67401
IČO: 6452671
aktualizováno před více než 2 roky