Technolog - strojírenští technici technologové, normovači, Jiřice

Výroba a provoz / Technolog - strojírenští technici technologové, normovači

Společnost HOEKO - Automotive s.r.o.

Místo pracoviště Jiřice 251, Jiřice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technolog - strojírenští technici technologové, normovači (Jiřice 251, Jiřice)

Náplň práce: kontrola dodržování technologických procesů ve spolupráci se seřizovači, optimalizace a zlepšování stávajících výrobních postupů, diagnostika chyb v procesu vstřikování a jejich odstraňování, testování a předávání nových forem do sériové výroby, zkoušení forem po opravách, návrhy změn v technologické dokumentaci, zkoušení nových materiálů, spolpráce s oddělením kvality při uvolňování výroby, řešení reklamací, technický dohled nad výrobou.

Požadujeme: min. výuční list, technické porozumění a přehled, zkušenost na obdobné pozici výhodou, týmový přístup, důslednost, zodpovědnost a zájem o práci.

Nabízíme: motivující mzdu dle zkušeností, možnost seberealizace, flexibilní pracovní dobu, občerstvení na pracovišti, notebook, mobilní telefon.

Informace o společnosti HOEKO - Automotive s.r.o.

HOEKO - Automotive s.r.o.
Jiřice 251
Jiřice
39601
IČO: 28063333
aktualizováno před 11 měsíci