Technický pracovníci - pracovníci stk - revizní technici ve strojírenství, technici stk, Praha

Výroba a provoz / Technický pracovníci - pracovníci stk - revizní technici ve strojírenství, technici stk

Společnost Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Místo pracoviště José Martího 385, Praha
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technický pracovníci - pracovníci stk - revizní technici ve strojírenství, technici stk (José Martího 385, Praha)

Váš strukturovaný životopis v co nejkratším termínu na e-mail: nebo poštou na adresu ZS pro MV, Personální oddělení, Přípotoční 300/12, 101 01 Praha 10.
Kontrolní technik STK - technický pracovník
Požadujeme:
" minimálně ukončené střední odborné vzdělání s vyučním listem v oboru souvisejícím s výrobou, opravou nebo technickou prohlídkou vozidel a odbornou praxi ve výrobě nebo opravě vozidel min. 3 roky nebo středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou,
" profesní osvědčení kontrolního technika - výhodou
" řidičské oprávnění sk. B
" samostatnost, schopnost učit se novým věcem, aktivní přístup k práci, výpis z trestního rejstříků
" základní znalost na PC
Náplň práce :
" koordinace činnosti STK a měření emisí
" zajištění provádění zákonem stanovených technických prohlídek a měření emisí vozidel
" vedení veškeré agendy spojené s činností STK a měření emisí ,
" plánování a zajištění pravidelné kontroly měřicích zařízení
Nabízíme:
" práce na pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
" zařazení v platové třídě 9 dle Nařízení vlády č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů + osobní ohodnocení
" příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní aktivity, příspěvky na dětské tábory, příspěvek na stravování
" 5 dní indispozičního volna, 5 týdnů řádné dovolené
" místo výkonu práce Praha
Nástup: ihned
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis v co nejkratším termínu na e-mail: nebo poštou na adresu ZS pro MV, Personální oddělení, Přípotoční 300/12, 101 01 Praha 10.
ŘD, sick days,příspěvek na stravování,penzijní,životní pojistění - příspěvek, dětské tábory

Informace o společnosti Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
José Martího 385
Praha
16200
IČO: 67779999
aktualizováno před 6 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Technický pracovníci - pracovníci stk - revizní technici ve strojírenství, technici stk