Technický pracovník/ce iv - správa a likvidace majetku - specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací, Stráž pod Ralskem

Obchod a cestovní ruch, Finance, Administrativa / Technický pracovník/ce iv - správa a likvidace majetku - specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací

Společnost DIAMO, státní podnik

Místo pracoviště Pod Vinicí 84, Stráž pod Ralskem
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 37 000 - 43 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technický pracovník/ce iv - správa a likvidace majetku - specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací (Pod Vinicí 84, Stráž pod Ralskem)

Požadujeme:
- min. SŠ s maturitou, v oboru stavebním nebo ekonomickém
- znalost investičního plánování a financování;
- zkušenosti s identifikací a vyváděním dlouhodobého majetku;
- zkušenosti se správou a vedením oprav a údržby majetku;
- dobrá uživatelská znalost PC, MS Office;
- praktické uvažování, kreativita, komunikační schopnost, týmová práce;
- ochota k dalšímu vzdělávání;
- oprávnění k řízení vozidel skupiny B;
- praxe min. 5 let;
- praxe v oboru výhodou (správa majetku, GIS MISYS, SAP).
Pracovní náplň:
- zpracování plánu majetkových a likvidačních akcí;
- kompletní fáze správy majetku (příprava, pořízení, fakturace, vyvedení do ZP, statistika);
- účast na výběrových řízení k výběru zhotovitele pro oblasti dodávek a služeb;
- identifikace dlouhodobého majetku a příprava seznamů nepotřebného majetku;
- komplexní zajištění prodeje či likvidace nepotřebného majetku;
- správa majetku spojená s řízením oprav a údržby majetku;
- účast v likvidačních a inventarizačních komisích o. z. TÚU;
- spolupráce s oddělením měřičů a práce v databázi MISYS WEB (správa dat, správa pasportů).
Nabízíme:
- zajímavé zaměstnání v oboru
- možnost odborného růstu
- pružnou pracovní dobu
- nadstandardní zaměstnanecké benefity (dle platné kolektivní smlouvy a zásad FKSP):
- 6 týdnů dovolené
- měsíční prémie
- mimořádná roční odměna
- příspěvek na stravování
- příspěvek na rekreaci
-odměny při pracovních a životních výročích
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Nástup: 1. března 2023, případně dle dohody
Termín pro podání nabídky: 25. února 2023
V případě zájmu o pracovní nabídku zašlete životopis spolu s průvodním dopisem na níže uvedenou adresu.
Kontakt pro zájemce: DIAMO, státní podnik; odštěpný závod Těžba a úprava uranu
Pod Vinicí 84; 471 27 Stráž pod Ralskem
Mgr. Karolína Nosková; personální oddělení; +420 487 894 230; e-mail:

Informace o společnosti DIAMO, státní podnik

DIAMO, státní podnik
Pod Vinicí 84
Stráž pod Ralskem
47127
IČO: 2739
aktualizováno před více než rokem