Technický pracovník - strojírenští technici technologové, normovači, Česká Třebová

Výroba a provoz / Technický pracovník - strojírenští technici technologové, normovači

Společnost Elektrizace železnic Praha a. s.

Místo pracoviště Semanínská 2082, Česká Třebová
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 29 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technický pracovník - strojírenští technici technologové, normovači (Semanínská 2082, Česká Třebová)

POŽADUJEME:
- ÚSO v oboru elektro, případně strojírenském
- znalost MS Office
- vyhl. 50/78 Sb.
- praxe min 1 rok
NÁPLŇ PRÁCE:
- zajišťuje zadávání zakázek a požadavků v oblasti elektro výroby do informačního systému
- ve spolupráci s mistry sleduje výrobu elektro na zadané zakázky tak, aby byl dodržen termín výroby a včasné dodání
NABÍZÍME:
- stravenkový paušál
- 5 týdnů dovolené
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
KONTAKT: e-mailem

Informace o společnosti Elektrizace železnic Praha a. s.

Elektrizace železnic Praha a. s.
Semanínská 2082
Česká Třebová
56002
IČO: 47115921
aktualizováno před více než 2 roky