Technik a projektant tesařských konstrukcí - technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech, Jindřichův Hradec

Výroba a provoz / Technik a projektant tesařských konstrukcí - technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Společnost Kasalova pila, s.r.o.

Místo pracoviště Jarošovská 600, Jindřichův Hradec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik a projektant tesařských konstrukcí - technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech (Jarošovská 600, Jindřichův Hradec)

Náplň práce: návrh příhradových vazníků, vázaných krovů, dřevostaveb a jiných dřevěných konstrukcí v programech MITEK a SEMA, tvorba cenových nabídek, komunikace se zákazníkem, tvorba výrobní dokumentace pro CNC, organizace expedice a montáže jednotlivých zakázek.
Požadujeme: vzdělání SŠ nebo VŠ, znalost práce na PC a CAD programy (program SEMA, MITEK výhodou), schopnost samostatně organizovat a plánovat svou práci, orientovat se v problematice dřevěných konstrukcí, ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme: mzdu závislou na množství realizovaných zakázek (320 až 420 tis. hrubého ročně), ke konci roku mimořádná odměna,příspěvek na stravování, kolegiální pracovní atmosféra, průhledné a spravedlivé jednání, pružná pracovní doba

Informace o společnosti Kasalova pila, s.r.o.

Kasalova pila, s.r.o.
Jarošovská 600
Jindřichův Hradec
37701
IČO: 45023344
aktualizováno před více než 2 roky