Technik bozp a požární ochrany - technici elektronici projektanti, konstruktéři, Hrotovice

Technik bozp a požární ochrany - technici elektronici projektanti, konstruktéři

Společnost V-STAV A, spol. s r.o.

Místo pracoviště Dražka 624, Hrotovice

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik bozp a požární ochrany - technici elektronici projektanti, konstruktéři (Dražka 624, Hrotovice)

Náplň práce
Dozor nad dodržováním BOZP a požární ochrany (PO) ve společnosti Provádění kontrol BOZP a PO Školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO Vedení systému IMS (ISO 9001, 14001 a 18001) Příprava a účast na interních a externích auditech IMS

Pracoviště
Sídlo firmy Hrotovice

Nástup
Ihned/dle dohody

Požadujeme
Osvědčení o odborné způsobilosti v prevenci rizik Osvědčení o odborné způsobilosti v PO (minimálně technik PO) Zkušenosti se systémy ISO Osvědčení interního auditora IMS výhodou SŠ/VŠ vzdělání ŘP sk. B – aktivní řidič Praxe na obdobné pozici ve stavebnictví výhodou Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita a samostatnost

Nabízíme
Zázemí silné a stabilní společnosti

Nadstandardní finanční ohodnocení

Zaškolení na danou pozici od zkušených kolegů

Rozvoj technických dovedností a znalostí

Program zaměstnaneckých benefitů (finanční prémie, stravné, program péče o zdraví, atd.)

Kontakt
Životopis zašlete na adresu nebo volejte +420 724 400 407
Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Informace o společnosti V-STAV A, spol. s r.o.

V-STAV A, spol. s r.o.
Dražka 624
Hrotovice
675 55
IČO: 25508601
aktualizováno před více než rokem