Technici datových sítí - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií, Otrokovice

Informační technologie / Technici datových sítí - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Společnost Zlín Net, a.s.

Místo pracoviště tř. Tomáše Bati 1845, Otrokovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technici datových sítí - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (tř. Tomáše Bati 1845, Otrokovice)

ND
Náplň práce: Instalace zemních i nadzemních optických tras, instalace optických kabelů, svařování optických vláken, měření a vyhodnocování optických vláken, konfigurace aktivních prvků
Požadujeme: SŠ vzdělání elektrotechnického směru, preciznost a spolehlivost, manuální zručnost a schopnost práce ve výškách, zkušenosti s instalacemi optických sítí, řidičský průkaz sk. B

Nabízíme: profesní růst, zaměstnanecké benefity - zvýhodněné internetové a tel.tarify, motivující finanční ohodnocení

Informace o společnosti Zlín Net, a.s.

Zlín Net, a.s.
tř. Tomáše Bati 1845
Otrokovice
76502
IČO: 25313428
aktualizováno před 7 měsíci