Technik kontroly užitkovosti - specialisté v oblasti zootechniky,

Věda a výzkum, Zemědělství a lesnictví / Technik kontroly užitkovosti - specialisté v oblasti zootechniky

Společnost Družstvo pro kontrolu užitkovosti v ČR

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Družstvo pro kontrolu užitkovosti v ČR - okres Domažlice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik kontroly užitkovosti - specialisté v oblasti zootechniky (Družstvo pro kontrolu užitkovosti v ČR - okres Domažlice)

POŽADAVKY: ÚSO nebo VŠ vzdělání zemědělského nebo veterinárního směru, ŘP B, vlastní auto, samostatnost při řešení problémů, znalost práce na PC, ochota učit se nové věci, logické myšlení, iniciativa, zodpovědnost, mokunikativnost, pečlivost, časová flexibilita
NÁPLŇ PRÁCE: kontrola mléčné užitkovosti skotu ve stádech dojenéhoskotu, odesílání odebraných vzorků mléka k analýzám do certifikovaných laboratoří pro rozbor mléka a odesílání pořízených dat o nádojích za kontrolní období
práce možná i na zkrácený úvazek nebo DPP
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Informace o společnosti Družstvo pro kontrolu užitkovosti v ČR

Družstvo pro kontrolu užitkovosti v ČR

IČO: 4462084
aktualizováno před více než rokem