Technik na kompletaci monitorovacích systémů strojů - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení, Plzeň

Výroba a provoz / Technik na kompletaci monitorovacích systémů strojů - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Společnost PROFESS spol. s r.o.

Místo pracoviště Květná 1704, Plzeň
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik na kompletaci monitorovacích systémů strojů - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení (Květná 1704, Plzeň)

Životopis zasílejte na e-mail:
Popis pozice:
Montáž, instalace, servis a uvádění do provozu systémů a zařízení průmyslové elektroniky
Opravy a optimalizace funkcí systémů průmyslové elektroniky
Obchodně technické činnosti, vytváření nabídek a prezentací pro zákazníky

Požadujeme:
SŠ vzdělání v oboru elektro, základní znalost AJ
Komunikativnost, chuť učit se nové postupy a technologie, ochotu cestovat
Spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
Pružnou pracovní dobu, bonusy/prémie
Rozmanitou kvalifikovanou práci
Motivující systém hodnocení
Vzdělávací kurzy a školení
Příspěvek na stravování

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na stravování, firemní akce

Informace o společnosti PROFESS spol. s r.o.

PROFESS spol. s r.o.
Květná 1704
Plzeň
32600
IČO: 14704897
aktualizováno před více než 2 roky