Technik pro servis počítačových sítí - mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií, Vysoké Mýto

Informační technologie, Výroba a provoz, Služby / Technik pro servis počítačových sítí - mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

Společnost PC COMP s.r.o.

Místo pracoviště Masarykovo náměstí 181, Vysoké Mýto
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 29 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik pro servis počítačových sítí - mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií (Masarykovo náměstí 181, Vysoké Mýto)

Nástup dle dohody.

Společnost PC COMP s.r.o. je stabilní společností působící v oboru IT.
Více informací naleznete na www.pccomp.eu.

Požadavky:
Nemáte strach ze síťových kabelů, z nastavení routerů ani z elektrické vrtačky.
Je Vám vlastní provádět práci precizně a máte přirozený talent laicky zákazníkovi vysvětlit, co servisní zásah bude obnášet.
Jste schopni improvizace a máte schopnost poradit si v neočekávaných situacích.
Nebojíte se vymýšlet nové věci a neztratíte hlavu při prvním zlomeném vrtáku.
Jste týmovým hráčem, který má chuť budovat mladou progresivní společnost.
Máte řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce:.
Budete u zákazníků instalovat Internet a všechno s tím související
Naučíme Vás počítačové sítě sestavovat, oživovat a přizpůsobovat na míru každému zákazníkovi.
Budete se podílet na tvorbě harmonogramů instalací a nákupů potřebných komponent.
Budete zákazníkům pomáhat s výběrem vhodného IT vybavení .
Budete spolupracovat na budování naší společnosti, její značky a spolu budeme tvořit její další směřování.
Můžete se podílet na návrhu a tvorbě nových produktů.

Nabízíme:
Atmosféru zavedené společnosti s velkým potenciálem dalšího růstu.
Mobilní telefon.
Flexibilní pracovní doba s jasně definovanými pravidly.
Firemní vzdělávání.

Kontakt: e-mailem

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti PC COMP s.r.o.

PC COMP s.r.o.
Masarykovo náměstí 181
Vysoké Mýto
56601
IČO: 27545512
aktualizováno před 25 dny

Odpověď na pracovní pozici Technik pro servis počítačových sítí - mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií