Technik qc - elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři, Temelín

Výroba a provoz / Technik qc - elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Společnost I&C Energo a.s.

Místo pracoviště Temelín 2, Temelín
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik qc - elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři (Temelín 2, Temelín)

Pracovní smlouva je nejdříve uzavřena na dobu určitou, a to na 1 rok od nástupu, poté na dobu neurčitou.
Pracovní náplň: po zaškolení v realizaci tvorba technické dokumentace na základě projektové dokumentace, účast na zkouškách a uvádění el. zařízení do provozu, tvorba a kompletace průvodně technické dokumentace výrobců a subdodavatelů, práce s oborovými ČSN IEC a další související legislativou.
Vzdělání: obor elektro.
Kvalifikace: platné osvědčení z vyhl. 50/78 Sb., par. 6, do 1000 V, prostředí A i B.
Ostatní požadavky: řidičský průkaz, základní znalost práce s PC, trestní a zdravotní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a disciplína, dobré komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu.
Zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění, týden dovolené navíc, pololetní odměny nad rámec hrubé mzdy.
V případě zájmu kontaktujte pí Dědičovou na e-mailu:

Požadavky

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti I&C Energo a.s.

I&C Energo a.s.
Temelín 2
Temelín
37301
IČO: 49433431
www.ic-energo.eu
aktualizováno před 10 dny

Odpověď na pracovní pozici Technik qc - elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři