Stavbyvedoucí - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví, Klatovy

Stavebnictví, Výroba a provoz / Stavbyvedoucí - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Společnost K&K TECHNOLOGY a.s.

Místo pracoviště Koldinova 672, Klatovy
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavbyvedoucí - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví (Koldinova 672, Klatovy)

Požadavky: SŠ, VŠ strojního příp. stavebního směru, autorizace ČKAIT v oboru velkou výhodou, uživatelská znalost MS Office, řidičský průkaz skup. B
Náplň práce: zodpovědnost za dodržování technologických postupů, platných stavebních
norem, BOZP, PO a ochrany životního prostředí, kompletní vedení staveb dle harmonogramů a důsledné vedení stavebního deníku, řízení a koordinace práce dělníků / subdodavatelů, kontrola kvality provedení prací, zabezpečovat dodávky materiálů, strojů a zařízení
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, motivující fin. ohodnocení,
možnost získání firemních benefitů

Informace o společnosti K&K TECHNOLOGY a.s.

K&K TECHNOLOGY a.s.
Koldinova 672
Klatovy
33901
IČO: 64833186
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Stavbyvedoucí - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Koldinova 672 672
Klatovy