Technik - rozpočtář - pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení, Teplice

Služby / Technik - rozpočtář - pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení

Společnost Eco Water Saving s.r.o.

Místo pracoviště 28. října 420, Teplice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 17 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik - rozpočtář - pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení (28. října 420, Teplice)

Náplň práce:
Zjištění stávající situace nákladů. Poskytnout řešení v podobě Naší patentované technologie. EKOLOGICKY ŠETRNÁ TECHNOLOGIE ZAJIŠŤUJÍCÍ ÚSPORU 40-70%
Požadujeme:
Komunikativnost, Zodpovědnost, Cílevědomost, Příjemné vystupování, ŘP skup.B
Nabízíme:
Firemní benefity, Vozidlo i pro soukromé účely, Odměny, Stravenky, Pohodové zázemí firmy
Hlásit se osobně v 10 hod., telefonicky v pracovní dny od 9- do 16 hod. nebo e-mailem

Informace o společnosti Eco Water Saving s.r.o.

Eco Water Saving s.r.o.
28. října 420
Teplice
41501
IČO: 6680941
aktualizováno před téměř 4 roky