Technik - školitel řidičů - operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti, Rokycany

Doprava, Administrativa / Technik - školitel řidičů - operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti

Společnost DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.

Místo pracoviště Pivovarská 19, Rokycany
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik - školitel řidičů - operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti (Pivovarská 19, Rokycany)

Náplň práce: plánování a organizace oprav a servisů, sledování a hodnocení vozidel a řidičů dle dopravního systému, komunikace s řidiči a disponenty, plnění KPI cílů v rámci vozového parku
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na komunikativní úrovni (u rodilých mluvčí požadujeme znalost českého jazyka), předchozí zkušenosti s řízením vozidel do 12t výhodou, časovou flexibilitu, umět si zorganizovat práci, dobré komunikační schopnosti, znalost práce na PC a základní orientace v dopravních systémech výhodou, spolehlivost a odpovědnost za svěřenou flotilu
Nabízíme: zajímavé pracovní ohodnocení, zázemí stabilní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.

DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.
Pivovarská 19
Rokycany
33701
IČO: 25202201
aktualizováno před 13 dny

Odpověď na pracovní pozici Technik - školitel řidičů - operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Pivovarská 19 19
Rokycany