Technik / technička kontroly kvality - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti, Hořice

Výroba a provoz / Technik / technička kontroly kvality - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Společnost Hořické strojírny spol. s r.o.

Místo pracoviště Chvalina 34, Hořice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik / technička kontroly kvality - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (Chvalina 34, Hořice)

Požadavky:
- ÚSO technického směru, nejlépe strojírenský obor
- nutná orientace ve výkresové dokumentaci a práce s PC
- praxe v oboru, znalost vizuální, penetrační kontroly svarů výhodou
- samostatnost, odpovědnost, pečlivost podmínkou
- jazyková způsobilost v AJ nebo NJ výhodou

Náplň práce:
- Zjišťování kvality materiálů a výrobků vizuální kontrolou, měřením, funkčními
zkouškami, zkouškami těsnosti - kontrola detailů a svařenců podsestav.
- Ověřování funkčnosti výrobků a zařízení - kontrola hotových svařenců.
- Kontrola výrobků po povrchové úpravě.
- Vystavování kontrolních protokolů vstupní, mezioperační a výstupní kontroly,
ověření s požadavky zákazníků.
- Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce.
- Vyřizování interních a externích reklamací - odchylky od standardů, interní
neshody a opatření k jejich nápravě, vyjádření pro zákazníka.

Poznámka:
- Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi
- Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu
neurčitou.
Benefity: Příspěvek na telefon, na penzijní pojištění, čištění oděvu, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny

Informace o společnosti Hořické strojírny spol. s r.o.

Hořické strojírny spol. s r.o.
Chvalina 34
Hořice
50801
IČO: 60113448
aktualizováno před asi 2 roky