Technik / technička - manažer / manažerka - obchodní zástupci, Rychnov nad Kněžnou

Obchod a cestovní ruch, Finance / Technik / technička - manažer / manažerka - obchodní zástupci

Společnost KOVYRO s.r.o.

Místo pracoviště Nové domy 422, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik / technička - manažer / manažerka - obchodní zástupci (Nové domy 422, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt telefonicky PO-PÁ od 6:30 do 14:00 hodin nebo e-mailem na adresu

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B podmínkou
- praxe ve strojírenském nebo obchodním oboru
- uživatelská znalost práce na PC
- fyzická zdatnost (zvedání těžkých břemen).
Náplň práce:
- rozvoz a svoz zakázek, řízení referentského vozidla
- komunikace se zákazníky, navazování nových kontaktů.
Nabízíme:
- stravenkový paušál 116,-Kč/den, příspěvek na životní/penzijní pojištění
- po zapracování zvýšení mzdy, prémie.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti KOVYRO s.r.o.

KOVYRO s.r.o.
Nové domy 422
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 27487547
aktualizováno před 14 dny

Odpověď na pracovní pozici Technik / technička - manažer / manažerka - obchodní zástupci