Technik/technička posklizňové linky - ostatní specialisté v oblasti zemědělství, Troubsko

Věda a výzkum, Zemědělství a lesnictví / Technik/technička posklizňové linky - ostatní specialisté v oblasti zemědělství

Společnost Výzkumný ústav pícninářský, spol. s r.o.

Místo pracoviště Zahradní 400, Troubsko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 32 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik/technička posklizňové linky - ostatní specialisté v oblasti zemědělství (Zahradní 400, Troubsko)

První kontakt:
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:
- seřizování a údržba strojů na posklizňové lince, čištění osiv
- základní opravy strojů

Požadujeme:
- trestní bezúhonnost
- odpovědný přístup k práci
- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, příjemné vystupování
- flexibilita
- řidičský průkaz sk. B, T

Nabízíme:
- přátelské pracovní prostředí
- závodní stravování
- pět dní dovolené navíc
- sick days

Informace o společnosti Výzkumný ústav pícninářský, spol. s r.o.

Výzkumný ústav pícninářský, spol. s r.o.
Zahradní 400
Troubsko
66441
IČO: 48532452
aktualizováno před 9 měsíci