Technik/technička s aktivní nj - všeobecní administrativní pracovníci, Údlice

Administrativa / Technik/technička s aktivní nj - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost "LÜFTUNGSTECHNIK M.Ordos" spol. s r.o.

Místo pracoviště Přečaply 64, Údlice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik/technička s aktivní nj - všeobecní administrativní pracovníci (Přečaply 64, Údlice)

V případě zájmu se po předchozí tel. domluvě na tel. č. 474 667 220, dostavte k osobnímu jednání v pracovní dny (po - čt 7:30 - 15:30 hod.; pá 7:30 - 12:30 hod.) na adresu: Údlice - Přečaply 64, okr. Chomutov. Strukturovaný životopis s sebou.
Nebo zaslat strukturovaný životopis na email:

Společnost "LÜFTUNGSTECHNIK M. Ordos" spol. s r.o. zabývající se již více jak 30 let výrobou vzduchotechniky, oceněná certifikátem Dun & Bradstreet uděleným pod záštitou Czech Top 100, přijme nového kolegu/kolegyni s aktivní znalostí německého jazyka a s orientací v technické dokumentaci.

Náplň práce:
o Příjem zakázek včetně zajištění překladu textu v zadání
o Zajištění technického upřesnění nejasných částí zakázky
o Odpovědnost za předání technicky připravených, vyjasněných zakázek do výroby
o Úzká spolupráce s přípravou výroby, nákupem, logistikou, výrobou a se zákazníkem

Očekáváme:
o Minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření
o Orientace v technické dokumentaci
o Aktivní znalost němčiny
o Pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:
o Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou ve firmě s dlouholetými zkušenostmi
o Stravenkový paušál 80,- Kč/směna
o Parkování u areálu firmy
o Dostupná MHD z Chomutova
o Finanční bonusy/prémie dle hospodaření firmy
o Firemní akce
o Nástup dle dohody

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Informace o společnosti "LÜFTUNGSTECHNIK M.Ordos" spol. s r.o.

"LÜFTUNGSTECHNIK M.Ordos" spol. s r.o.
Přečaply 64
Údlice
43001
IČO: 18380085
aktualizováno před 5 měsíci