Technik údržby - provozní zámečníci, údržbáři, Zeleneč

Výroba a provoz / Technik údržby - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost Mark2 Corporation Czech a.s.

Místo pracoviště Zeleneč
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 38 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik údržby - provozní zámečníci, údržbáři (Zeleneč)

Upřesňující údaje:
Pracujte u silné a stabilní firmy, kde se můžete spolehnout na pravidelnou mzdu. Práce údržbáře u M2C s sebou nese nejrůznější činnosti spojené s celkovou správou a údržbou nemovitosti. Nebudete na to ale sami, budete kolem sebe mít tým skvělých lidí z M2C. Chcete se k nám přidat? Neváhejte nás kontaktovat.
Náplň práce:
o Celková správa a údržba nemovitosti
o Práce spojené s běžnou údržbou - opravy, výměny, montáže
o Práce ve výškách
Požadavky:
o Zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. - VÝHODOU
o Manuální, technická zručnost
o SOU, SŠ vyučen v oboru
o Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
o Nástupní mzdu 38 000 Kč
o Příplatky za pohotovost
o Spolupráci na HPP / IČO
o Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
o Možnost profesního i platového růstu
o MultiSport kartu
o Práci v profesionálním kolektivu a čistém prostředí
Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Informace o společnosti Mark2 Corporation Czech a.s.

Mark2 Corporation Czech a.s.

Zeleneč

IČO: 25719751
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Technik údržby - provozní zámečníci, údržbáři

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Zeleneč