Technolog cnc programátor - strojírenští technici technologové, normovači, Třešť

Výroba a provoz / Technolog cnc programátor - strojírenští technici technologové, normovači

Společnost MGG Třešť s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 1444, Třešť
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technolog cnc programátor - strojírenští technici technologové, normovači (Nádražní 1444, Třešť)

Upřesňující informace:
MGG je technicky vzato ta nejlepší volba. Jsme výrobní společnost zaměřená především na výrobky lité z hliníku, obrábění a montáž. Každý den tu tvrdě pracujeme, abychom vyráběli ty nejmodernější a nejkvalitnější produkty. Uvidíte, uslyšíte a pocítíte to, jakmile do naší inovativní společnosti vstoupíte.

Chcete posílit náš tým technologů? Hledáte karierní posun? Pro náš výrobní závod hledáme kolegu/kolegyni na pozici TECHNOLOG CNC PROGRAMÁTOR, který má potenciál vést tým lidí.

Jaká je náplň práce?
Vašim hlavním úkolem bude navrhovat a zpracovávat technologické postupy a technickou dokumentaci pro výrobu našich výrobků.

Mezi hlavní úkoly bude patřit:
o zpracování dílů do výroby
o tvorba CNC programů pro frézy
o příprava měrových protokolů, nástrojových listů, pracovních instrukcí, výrobních časů…
o podílení se na konstrukci přípravků
o analýza a optimalizace časů při výrobě dílů
o koordinace zakázek společně s dalšími útvary společnosti.

Jakého člověka hledáme?

Tato práce vyžaduje samostatnost v práci, zodpovědný přístup, hledáme člověka, který má neustálou touhu věci zlepšovat a posouvat kupředu. Kterého baví práce s lidmi a nebojí se komunikovat.

Jako vhodný kandidát byste měl/a mít:
o min. SŠ vzdělání technického zaměření, nejlépe z oboru strojírenství
o znalost výkresové dokumentace a výrobních procesů
o uživatelská znalost práce na PC (CAD/ CAM softwaru (Solidworks, Edgecam, MS Office)
o znalost angličtiny alespoň na technické úrovni.

Co Vám u nás nabízíme?
Mzdu 40 - 50 000 Kč, dle zkušeností a praxe.
Odměnu za podíl na hospodářském výsledku společnosti (13. plat).
Peněžní i nepeněžní odměny za inovační návrhy.
Smlouvu na dobu neurčitou.

Protože Vás chceme, motivovat, k co nejlepší adaptaci v naší firmě, nabízíme Vám náborový příspěvek 30 000,- Kč.

Zaměstnanecké výhody5): Benefity:
o 5 týdnů dovolené
o dotované závodní stravování
o příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
o příspěvek na dopravu do zaměstnání
o možnost ubytování za cenově výhodných podmínek
o zvýhodněné telefonní tarify O2
o věrnostní odměny (dle délky pracovního poměru, …)
o další zaměstnanecké benefity a výhody (finanční podpora volnočasových aktivit z oblasti sportu a kultury, slevy na produkty a služby našich obchodních partnerů...)

Informace o společnosti MGG Třešť s.r.o.

MGG Třešť s.r.o.
Nádražní 1444
Třešť
58901
IČO: 511625
aktualizováno před 10 měsíci