Technolog - konstruktér oděvů - návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační, Ústí nad Labem

Obchod a cestovní ruch, Kultura a sport / Technolog - konstruktér oděvů - návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační

Společnost MALFINI, a.s.

Místo pracoviště Oblouková 391, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technolog - konstruktér oděvů - návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační (Oblouková 391, Ústí nad Labem)

Místo výkonu práce: Oblouková č.p. 391, Skorotice, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
- spolupráce při vývoji nových produktů
- zpracovávání technické dokumentace a příprava podkladů pro výrobu
- komunikace s dodavateli
- koordinace a řízení zakázkové výroby
- kontrola, testování vzorků a vyhodnocení kvality produktů
Požadujeme:
- vzdělání textilního směru
- znalost textilního zboží či textilního zkušebnictví na základě praxe či vzdělání
Nabízíme:
- mzdu 20 000 - 30 000,- Kč.
- stravenky
- sick days
Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.

Informace o společnosti MALFINI, a.s.

MALFINI, a.s.
Oblouková 391
Ústí nad Labem
40340
IČO: 25409727
aktualizováno před asi rokem